Od malých užitočných detailov k efektívnemu a funkčnému celku

Od malých užitočných detailov k efektívnemu a funkčnému celku

Väčšina obchodných a prakticky všetky výrobné spoločnosti využívajú pri svojej činnosti externú dopravu. V takom prípade je ale mimoriadne dôležité vedieť, kde presne sa zásielka nachádza a či už dorazila na adresu doručenia alebo nie. Pre mnohé firmy to znamená pracne sa prehrabať v e mailoch alebo hľadať číslo zásielky v kope papierov, následne si

Väčšina obchodných a prakticky všetky výrobné spoločnosti využívajú pri svojej činnosti externú dopravu. V takom prípade je ale mimoriadne dôležité vedieť, kde presne sa zásielka nachádza a či už dorazila na adresu doručenia alebo nie. Pre mnohé firmy to znamená pracne sa prehrabať v e mailoch alebo hľadať číslo zásielky v kope papierov, následne si otvoriť webové stránky prepravcu, preklikať sa k formuláru pre sledovanie zásielky a až potom zistiť požadovanú informáciu.

Dá sa to aj efektívnejšie

Systém MS Dynamics NAV ponúka jednoduchú funkciu, ktorá sledovanie zásielky uľahčí. Stačí stlačiť tlačidlo „Sledovať balík“ na zaúčtovanej predajnej dodávke a systém Vás na základe vybraného prepravcu a čísla zásielky automaticky presmeruje na webovú stránku. Tam sa Vám zobrazí informácia, kde sa Vaša zásielka nachádza, prípadne či už bola doručená alebo nie.

Malé detaily pre funkčný celok

Táto na pohľad jednoduchá funkcia vám pri každom skontrolovaní stavu zásielky ušetrí trochu času. Spomeňte si, koľko vám naposledy trvalo, kým ste sa pri sledovaní balíka dostali k informácii, ktorú potrebujete. Ak spočítate efekt všetkých týchto drobných vylepšení, ktoré vám moderný podnikový informačný systém Dynamics NAV prináša, dostanete sa na konci k veľmi zaujímavým číslam úspory času a zvyšovania efektivity chodu firmy. A v neposlednom rade – práca, kde máte všetky potrebné informácie k dispozícii na dosah niekoľkými jednoduchými klikmi, bude oveľa príjemnejšia.

Správna informácia v správnej chvíli – kľúč k úspechu v dnešnej realite

Rýchlosť, s akou sa dostanete k informácii, je v dnešnej dobe kľúčová. Pri použití systému Dynamics NAV už nebude záležať na tom, že spolupracujete s viacerými dopravcami a že posielate stovky balíkov denne. Aktuálny stav každého z balíkov bude možné overiť v priebehu sekúnd, čo dovoľuje napríklad informovanie zákazníka alebo nadriadeného pri nečakanej otázke priamo počas telefonického rozhovoru.

Zaujímavé? Je toho ešte oveľa viac. Kontaktujte nás a radi vám ukážeme, čo prinesie zavedenie moderného podnikového informačného systému Dynamics NAV vo vašej spoločnosti.

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie