NAV novej generácie – Microsoft Dynamics 365 Business Central

NAV novej generácie – Microsoft Dynamics 365 Business Central

Spoločnosť Microsoft vydala novú aplikáciu Microsoft Dynamics Business Central 365. Ide o novú verziu produktu, ktorý poznáme na trhu pod názov MS Dynamics NAV, mnohí z nás aj ako NAVISION. Inými slovami Business Central 365 nahradil Dynamics NAV.Táto verzia si zachováva pôvodné funkčnosti MS Dynamics NAV, no prináša integráciu vylepšení s ostatnými aplikáciami z “kuchyne”

Spoločnosť Microsoft vydala novú aplikáciu Microsoft Dynamics Business Central 365. Ide o novú verziu produktu, ktorý poznáme na trhu pod názov MS Dynamics NAV, mnohí z nás aj ako NAVISION. Inými slovami Business Central 365 nahradil Dynamics NAV.Táto verzia si zachováva pôvodné funkčnosti MS Dynamics NAV, no prináša integráciu vylepšení s ostatnými aplikáciami z “kuchyne” Microsoftu, ako je Office365, Cortana Intelligence, Machine Learning. App Source. Jednotlivými prepojeniam Business Centralu na tieto aplikácie sa budeme postupne venovať na našom blogu.

business central

Od 1.4.2019 je možné zakúpiť len túto novú verziu produktu. Tento systém je aj naďalej možné nasadiť on- premise, to znamená na vlastný server u zákazníka. Celosvetový trend je technologická jednotnosť, čiže všetko smeruje do cloudu. Je k dispozícii aj cloudová verzia tohto produktu, zatiaľ však nie je pripravená na slovenský trh.

Viac informácii o jeho funkčnosti, licencovaní a podobne nájdete na našej stránke.

K_Kleinova

Článok napísala

Katka Kleinová

Katka pracuje v spoločnosti Telegrafia, a.s. od roku 2007. Začínala na pozícií ERP konzultant pre oblasť logistiky a skladov. V snahe posunúť sa ďalej prijala výzvu viesť ERP tím pri implementácií podnikového softvéru MS Dynamics NAV a zároveň zabezpečuje starostlivosť o zákazníkov.

 

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie