Prejdite bránou k inovácii a dynamike, ktoré definujú naše oddelenie Enterprise Resource Planning (ERP) v Telegrafii. Tu sa stretávajú pokrok a efektívnosť, vytvárajúc základ pre úspech každej modernej firmy. 

erp telegrafia

ERP oddelenie spoločnosti Telegrafia je zamerané na implementáciu moderných podnikových informačných systémov v slovenskom biznisovom svete. Ich základom je softvér Dynamics 365 Business Central od Microsoftu. To však nie je všetko, čo robíme. Vďaka našim odborníkom dokážeme sjať inováciu s tradíciou, poskytujúc celkové riešenie pre vaše podnikateľské potreby. V našom svete ale nejde len o softvér, ide o vytvorenie komplexného, no zároveň ľahko ovládateľného nástroja na sledovanie a riadenie celého sledu procesov vášho podnikania. Všetkým od skladníka po generálneho riaditeľa, ponúka naša platforma prispôsobené riešenia, ktoré zabezpečujú, že každý z nich prístup k správnym informáciám v správny čas 

Pre nás nie ste iba ďalší klient. Naším cieľom je poskytnúť vám niečo viac ako len softvérovú inštaláciuchceme vám poskytnúť nástroj na maximalizáciu vašej efektivity a rastu. Jeho naplánovanie, tvorbu a implementáciu. Riešenie, ktoré vám umožní mať biznis pod kontrolou, či ste v kancelárii, doma alebo na cestách. 

telegrafia erp

Čo to znamená?    

Napríklad pre skladníka to znamená presný prehľad skladových zásob a automatizované generovanie potrebných dokumentov. Pre manažérov je to rýchly prístup k rozhodujúcim údajom. No a pre celý tím to znamená elimináciu zbytočného administratívneho času a sústredenie sa na podnikateľský rast. Pretože tak, ako biznis tvorí mnoho jeho aspektov, náš tím je tvorený špecialistami, z ktorých každý je odborníkom v inej jeho oblasti. 

Práve ich skúseností sa neustále snažíme premietať do nových trendov a nápadov, aby sme vašej firme pomohli dosiahnuť nové úspechy. Možno preto neváhame povedať, že sme ideálny partner pre váš rast a úspech a ak sa rozhodnete správne, budeme sa tešiť, že vás na tejto podnikateľskej ceste budeme môcť sprevádzať. 

erp microsoft
telegrafia microsoft

A naša práca?   

Kolegialitou zaplnené moderné priestory spoločnosti Telegrafia v srdci Košíc naším druhým domovom, kde sa stretávajú nápady a inovácie, aby sme priniesli ešte lepšie riešenia pre vaše podnikanie. Ak ste v okolí, neváhajte zastaviť sa, radi vás uvítame. 

telegrafia