ERP tím spoločnosti Telegrafia sa venuje zavádzaniu moderných podnikových informačných systémov do slovenských firiem. Okrem ERP tímu spoločnosť Telegrafia prevádzkuje aj vývoj a výrobu elektronických zariadení a vlastné vzdelávacie IT centrum pre školenie špičkových počítačových odborníkov. Kým v prvom prípade sa jedná o klasickú výrobnú činnosť s vlastným vývojom, druhá aktivita je štandardné poskytovanie služieb. Všetky činnosti firmy pritom zvláda jediné riešenie podnikového informačného systému a to pri dodržiavaní systému riadenia kvality ISO 9001:2015. Praxou overené riešenie, s ktorým môžete získať mnoho výhod aj vo vašej vlastnej firme.

blog1

Veľmi zjednodušene povedané, na základe požiadaviek zákazníka pripravíme a nainštalujeme správny softvér a zaškolíme všetky potrebné osoby na jeho použitie. Avšak ponúkame vám omnoho viac. Nie iba inštaláciu obyčajného prispôsobeného softvéru, ale prísun všetkých potrebných informácií tej správnej osobe v tej správnej chvíli. Od skladníka až po generálneho riaditeľa.

Riešenie od Telegrafie nie sú iba ďalšie bity v pamäti počítača, ale komplexný a pritom používateľsky ľahko čitateľný prehľad o chode celej firmy. Riaditeľovi prinášame opodstatnený pocit, že má svoju firmu pevne pod kontrolou. Disponuje presnými informáciami na to, aby sa mohol venovať svojej práci a prijímať správne rozhodnutia. Kedykoľvek a odkiaľkoľvek, hoci aj z víkendovej chaty prostredníctvom svojho smartfónu.

blog3

Skladník nepochybne ocení presnú a jasnú evidenciu svojho skladu. Prostredníctvom počítača má dokonalý prehľad o každej položke na každej poličke, aktuálnom stave zásob a ich dodávateľoch, môže automatizovane na jeden klik vytvárať všetky potrebné doklady a mnoho iného. A podobné výhody riešenia podnikového informačného systému od Telegrafie môžu využívať aj manažéri, účtovníci, marketéri, výrobní pracovníci alebo vývojový tím. Vedenie firmy ani jej zamestnanci tak nemusia strácať čas pracnými otázkami a sumarizovaním rôznych informácií o aktuálnom stave firmy alebo nezmyselným manuálnym vypisovaním rôznych dokladov. Využitie riešenia podnikového informačného systému od Telegrafie vám umožní venovať sa tomu najdôležitejšiemu – vášmu vlastnému biznisu.

A kde to všetko vzniká? Keďže doterajšie priestory už neboli dostačujúce, spoločnosť Telegrafia sa presťahovala do nových moderných vlastných priestorov v širšom centre Košíc. Ak budete mať cestu okolo, zastavte sa, radi vás privítame.

blog2