Vychutnajte si letnú dovolenku a riaďte svoju firmu

Vychutnajte si letnú dovolenku a riaďte svoju firmu

Postavili ste svoju firmu od začiatku a premenili ju na plnohodnotný podnik. Dokonca aj keď máte zamestnancov na riadenie rôznych aspektov každodennej prevádzky, je nevyhnutné, aby ste zostali v kontakte s rozhodnutiami, ktoré vaša spoločnosť podniká. Pre mnohých majiteľov malých a stredných firiem to znamená dlho zostať v kancelárii - často na úkor osobného a

Postavili ste svoju firmu od začiatku a premenili ju na plnohodnotný podnik. Dokonca aj keď máte zamestnancov na riadenie rôznych aspektov každodennej prevádzky, je nevyhnutné, aby ste zostali v kontakte s rozhodnutiami, ktoré vaša spoločnosť podniká.

Pre mnohých majiteľov malých a stredných firiem to znamená dlho zostať v kancelárii – často na úkor osobného a rodinného času. Čo ak by to mohlo byť iné?

Chcete si užiť dovolenku bez toho, aby ste opustili svoje podnikanie? Ako by sa zmenil váš pracovný program (a plány dovolenky), ak by ste mohli ľahko spravovať váš dodávateľský reťazec, schvaľovať faktúry alebo urýchliť objednávky zákazníkov počas cesty? Váš čas je cenný. S nástrojmi na zvýšenie produktivity a obchodnými dátami na dosah ruky môžete vy a váš tím efektívnejšie pracovať v kancelárii a mimo nej.

Skutočnosť je, že niekedy sa nemôžete úplne odpojiť. Ale to neznamená, že musíte zostať pripútaný k vášmu stolu, aby ste zostali produktívni. Predstavte si, že ste bez problémov pripojený k tímu a vaše firemné údaje z ľubovoľného zariadenia, prakticky kdekoľvek tak, ako to potrebujete.

Podnikanie sa zmenilo. Počas uplynulého desaťročia sa mobilita stala základným nástrojom malých a stredných podnikov na posilnenie postavenia pracovníkov a prepojenie so zákazníkmi. Mobilita už nie je ďalším problémom. Je to dôležitá súčasť toho, že dnes zostanete konkurencieschopní.

S údajmi z vášho účtovného softvéru sa bezdrôtovo a bezpečne pripojíte a riešiť vzťahy s vašimi zákazníkmi v reálnom čase. Váš tím môže spolupracovať a zdieľať informácie o zákazníkoch počas cestovania. A môžete spravovať svoje financie a operácie bez toho, aby ste museli stráviť dovolenku v kancelárii.

Podnikové riešenie vám môže pomôcť zostať v kontakte a produktívne tým, že prinesiete svoju kanceláriu so sebou všade, kam idete.

Riešenie Microsoft Dynamics NAV pomôže nielen robiť viac, ale dosiahnuť viac.

Ozvite sa nám, aby ste sa dozvedeli, ako rozšíriť produktivitu a mobilitu zamestnancov na cestách.

PS: Príjemnú dovolenku, schvaľovať faktúry môžete aj z lehátka na pláži 🙂

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie