Teambuilding – cesta za poznaním

Teambuilding – cesta za poznaním

Určite všetci uznáte, ako dôležité je mať dobrý kolektív a kolegov, na ktorých sa môžeme spoľahnúť. Ak sú kolegovia aj kamaráti, človek chodí do práce rád a práca preňho nie je povinnosťou. Aby sme posilnili vzťahy v našom ERP tíme a trošku vypadli od pracovných povinností, zorganizovali sme si výjazdové školenie mimo mesta a práce.

Určite všetci uznáte, ako dôležité je mať dobrý kolektív a kolegov, na ktorých sa môžeme spoľahnúť. Ak sú kolegovia aj kamaráti, človek chodí do práce rád a práca preňho nie je povinnosťou.

Aby sme posilnili vzťahy v našom ERP tíme a trošku vypadli od pracovných povinností, zorganizovali sme si výjazdové školenie mimo mesta a práce. Vybrali sme sa do našich krásnych Vysokých Tatier.

V úvodnej časti teambuildingu sme si urobili brainstorming na tému Ako zefektívniť procesy a byť blízko zákazníkovi. Následne sme ešte stihli posledný vstup do Belianskej jaskyne. Pánska časť nášho tímu si ešte v ten deň užila aj jazdu na bobovej dráhe v Tatranskej Lomnici. Samozrejme, večer voľná zábava a bowling.

Po rannej kávičke sme sa vybrali na túru na Zelené pleso. Počasie bolo krásne, užívali sme si pohľad na Tatry.

Spojili sme príjemné s užitočným, prešli otázky v pracovnej oblasti v inom prostredí a prišli na iné myšlienky. Víkend strávený v tíme, v neformálnom prostredí prírody bol veľmi pohodový.

Plní elánu, tešíme sa opäť na našich zákazníkov, na požiadavky a na nové projekty 🙂

K_Kleinova

Článok napísala

Katka Kleinová

Katka pracuje v spoločnosti Telegrafia, a.s. od roku 2007. Začínala na pozícií ERP konzultant pre oblasť logistiky a skladov. V snahe posunúť sa ďalej prijala výzvu viesť ERP tím pri implementácií podnikového softvéru MS Dynamics NAV a zároveň zabezpečuje starostlivosť o zákazníkov.

 

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie