ERP Teambuilding

ERP Teambuilding

Význam teambuildingu pozná asi každý. V našej firme má veľkú obľubu, v našom tíme obzvlášť. Naša práca si vyžaduje pracovať v tíme, a to by bez dôvery jeden v druhého a poznania sa navzájom išlo ťažšie. A po tomto ťažkom pandemickom roku, kedy sme všetci fungovali izolovane na home office a vo virtuálnom svete, sme sa veľmi tešili a aj tak tíško dúfali,

Význam teambuildingu pozná asi každý. V našej firme má veľkú obľubu, v našom tíme obzvlášť. Naša práca si vyžaduje pracovať v tíme, a to by bez dôvery jeden v druhého a poznania sa navzájom išlo ťažšie.

A po tomto ťažkom pandemickom roku, kedy sme všetci fungovali izolovane na home office a vo virtuálnom svete, sme sa veľmi tešili a aj tak tíško dúfali, že nám to aj situácia dovolí. A teda, podarilo sa, dopriali sme si skvelý teambuildingový zážitok.

Telegrafia teambuilding
ERP team

Náš teambuiding organizujeme tradične v horách, tento rok sme sa vybrali do Nízkych Tatier. Užili sme si návštevu Demänovskej jaskyne slobody, kde bolo natočených množstvo slovenských rozprávok. Po príchode do hotela sme si pochutili na úžasnom obede a absolvovali sme tímové školenie pri kávičke.

Pred wellnessom a večerou sme si dali krátku prechádzku okolo Vrbického plesa. Večerná zábava pokračovalo hraním spoločnej hry Activity, kde sme sa prejavili tak, ako sa nepoznáme… no herci pantomímy a výtvarníci z nás teda nebudú. 🙂

Demanovska jaskyna slobody
telegrafia ERP

Ďalší deň ráno bol v pláne Chopok, no počasie to zariadilo inak. Len čo sme sa rozhodli, že teda ideme, začalo intenzívne pršať. Zvolili sme náhradný plán – bowling.

Príjemne unavení, tímovo posilnení a zákaznícky nabudení sme sa vrátili späť do našich milovaných Košíc. Sme tu, pre našich zákazníkov, v plnom nasadení pripravení realizovať nové a nové implementácie informačného systému Microsoft Dynamics 365 Business Central.

bowling telegrafia
Vrbicke pleso


K_Kleinova

Článok napísala

Katka Kleinová

Katka pracuje v spoločnosti Telegrafia, a.s. od roku 2007. Začínala na pozícií ERP konzultant pre oblasť logistiky a skladov. V snahe posunúť sa ďalej prijala výzvu viesť ERP tím pri implementácií podnikového softvéru MS Dynamics NAV a zároveň zabezpečuje starostlivosť o zákazníkov.

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie