Budovanie vzťahov je dôležité – Teambuilding

Budovanie vzťahov je dôležité – Teambuilding

O význame teambuildingu sa už popísalo veľa teórie, aké má pozitíva, ako ho organizovať a čo prináša. Bez ohľadu na teóriu sami vieme, ako je dôležité byť súčasťou tímu, ktorý nás baví, vedieť sa spoľahnúť na svojich kolegov, ťahať za jeden povraz a udržať „zdravé vzťahy“ medzi kolegami. S blížiacim letom sme sa u nás

O význame teambuildingu sa už popísalo veľa teórie, aké má pozitíva, ako ho organizovať a čo prináša. Bez ohľadu na teóriu sami vieme, ako je dôležité byť súčasťou tímu, ktorý nás baví, vedieť sa spoľahnúť na svojich kolegov, ťahať za jeden povraz a udržať „zdravé vzťahy“ medzi kolegami.

S blížiacim letom sme sa u nás v ERP tíme tešili na náš, verím, že tradičný, teambuilding. Keďže všetci v tíme máme radi pohyb vybrali sme sa opäť do Tatier – časť Podbanské, hotel Pieris. Po príchode do hotela sme mali interné školenie na nástroj Helpdesk, ktorý vyvíjame spoločne s našim vývojovým oddelením. Helpdesk bude náš interný nástroj na príjem, evidenciu a správu požiadaviek od zákazníkov.

Po chutnom obede sme sa vybrali na cyklotúru z Podbanského do Kôprovej doliny. Popri športe sme si vychutnávali aj krásne pohľady na prírodu.

Pozitívna energia sa prenesie aj do kancelárie

V rámci voľnej zábavy sme hrali kolky, kde sa prejavila bojovná ambicióznosť každého z tímu.
Teambuilding je v prvom rade o tom, naučiť sa pracovať ako tím efektívnejšie a produktívnejšie, bez toho aby nám chýbala dobrá nálada, zábava a celkovo pozitívna atmosféra. Táto pozitívna energia sa prenesie aj na pracovisko a keď je na pracovisku dobrá nálada aj práca ide viac od ruky.

Na teambuildingu sme spojili príjemné s užitočným, šport a zábavu a užili sme si tento náš výlet v maximálnej miere. Nabití energiou z Tatier a ešte viac stmeleným kolektívom sa tešíme na našich zákazníkov a nové výzvy.

K_Kleinova

Článok napísala

Katka Kleinová

Katka pracuje v spoločnosti Telegrafia, a.s. od roku 2007. Začínala na pozícií ERP konzultant pre oblasť logistiky a skladov. V snahe posunúť sa ďalej prijala výzvu viesť ERP tím pri implementácií podnikového softvéru MS Dynamics NAV a zároveň zabezpečuje starostlivosť o zákazníkov.

 

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie