All-inclusive s Microsoft Dynamics 365 Business Central

All-inclusive s Microsoft Dynamics 365 Business Central

Je práve ten čas v roku, kedy sú školy zatvorené, opaľovací krém a pitný režim sú čoraz dôležitejšie, teploty dennodenne prekonávajú svoje rekordy. Jednoducho LETO. Pre väčšinu z nás najobľúbenejšie ročné obdobie spájané s teplom, vodou, plážami a hlavne s oddychom. Dovolenka je naplánovaná, celá rodina sa teší na spoločne strávene chvíle, len vy rozmýšľate,

Je práve ten čas v roku, kedy sú školy zatvorené, opaľovací krém a pitný režim sú čoraz dôležitejšie, teploty dennodenne prekonávajú svoje rekordy. Jednoducho LETO. Pre väčšinu z nás najobľúbenejšie ročné obdobie spájané s teplom, vodou, plážami a hlavne s oddychom.

Dovolenka je naplánovaná, celá rodina sa teší na spoločne strávene chvíle, len vy rozmýšľate, ako odísť od pracovných povinností bez následkov. Kto za vás urobí nevyhnutné rozhodnutia počas vašej neprítomnosti v práci???

dovolenka

V ére cloudových služieb to už nie je problém. Dnes už každý hotel, reštaurácia či kaviareň má WiFi prístup na internet. Vďaka informačnému systému Dynamics 365 Business Central a možnostiam cloudu, sa môžete kedykoľvek bezpečne pripojiť k firemným údajom, skontrolovať okamžitý stav a vyriešiť prípadné problémy, ktoré neznesú odklad. A to bez nutnosti ukončenia dovolenky. Len pár klikov a ďalej si môžete popíjať limonádu a užívať slnečné lúče v spoločnosti rodiny či priateľov.
Lepšie stratiť na dovolenke pár minút prácou, ako žiť celé dni v neistote, v akom stave nájdem firmu po návrate.

Ozvite sa nám, a dozviete sa, čo pre vás ponúka Microsoft Dynamics 365 Business Central.

malachovská 2016 2

Článok napísala

Miroslava Malachovská

Miroslava je marketingový manažér. Pracuje v spoločnosti Telegrafia už viac ako dvanásť rokov. Začala ako asistentka obchodného oddelenia a neskôr pracovala ako koordinátor vzdelávacieho centra. Od svojho návratu z materskej dovolenky pracuje pre marketingové oddelenie. Skúsenosti a poznatky, ktoré získala, jej dávajú pevnú základňu pre náročnú a tvorivú prácu, ktorú teraz robí pre marketingové oddelenie. Miluje beh a udržuje sa fit pravidelným tréningom a prípravou na polmaratónové súťaže.

 

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie