Vyhodnocovanie dát v Dynamics 365 pre Predaj (MS Dynamics CRM)

Vyhodnocovanie dát v Dynamics 365 pre Predaj (MS Dynamics CRM)

Aké sú predaje spoločnosti? Spĺňa Vaše obchodné oddelenie ciele, ktoré si stanovilo? Ako sú na tom obchodníci, spĺňajú svoje stanovené ciele? To je len zopár otázok, na ktoré hľadá množstvo obchodných riaditeľov odpovede dennodenne. Jednoduché odpovede na tieto otázky vieme získať prostredníctvom grafických výstupov zo systému Dynamics 365 pre Predaj (MS Dynamics CRM). Hneď po

Aké sú predaje spoločnosti? Spĺňa Vaše obchodné oddelenie ciele, ktoré si stanovilo? Ako sú na tom obchodníci, spĺňajú svoje stanovené ciele? To je len zopár otázok, na ktoré hľadá množstvo obchodných riaditeľov odpovede dennodenne. Jednoduché odpovede na tieto otázky vieme získať prostredníctvom grafických výstupov zo systému Dynamics 365 pre Predaj (MS Dynamics CRM).

Hneď po otvorení aplikácie sa zobrazí aktuálny prehľad vybraných ukazovateľov, ktoré si viete v systéme Dynamics 365 vytvoriť samy. Máte možnosť vytvárať vlastné tabule, ktoré budete vidieť iba vy alebo verejné tabule, ktoré budete zdieľať s ostatnými. Môžete si vytvoriť viacero tabúľ, napr. pre oblasť predaja, marketingu atď.

Po otvorení tabule máte k dispozícii aktuálny prehľad o vybranej oblasti. Tabule si viete podľa potreby upravovať. Máte tak k dispozícii relevantné informácie kedykoľvek a kdekoľvek, keďže tabule sú k dispozícii aj v prenosných zariadeniach (phone client, tablet client).

Grafy

Pre rýchle vyhodnocovanie zoznamov sú k dispozícii interaktívne grafy. Systém Vám prostredníctvom grafov zobrazí rôzne vyhodnotenia podľa Vami zvoleného zoznamu. Ak napríklad chcete zistiť, ktoré príležitosti by Vám mohli priniesť najvyšší výnos, ktorý obchodník získal najvyššie výnosy a pod.

Okrem v systéme preddefinovaných grafov si každý používateľ môže vytvárať vlastné grafy, podľa toho, čo potrebuje vyhodnocovať.

Export do aplikácie Excel

Ďalšou možnosťou vyhodnocovania dát z aplikácie Predaj je export do excelu. Jedným klikom viete z aplikácie presunúť dáta do excelu online. Následne máte možnosť s týmito dátami pracovať pomocou nástrojov, ktoré ponúka excel. Viete dokonca robiť zmeny v dátach a máte možnosť si vybrať, či sa tieto zmeny prenesú alebo neprenesú do aplikácie Predaj.

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie