Neopakovateľná atmosféra opäť ovládla Košice počas MMM 2019

Neopakovateľná atmosféra opäť ovládla Košice počas MMM 2019

Tento rok to bolo trocha inak, ako sme boli za posledné roky zvyknutí. V prvú októbrovú nedeľu nás čakala zamračená obloha, silný vietor a pomerne chladno, len okolo 10°C. No aj napriek tomu sa na štarte 96. ročníka Medzinárodného maratónu mieru postavilo vyše 14 500 bežcov. Na štarte nechýbalo ani 24 zástupcov našej firmy (čo

Tento rok to bolo trocha inak, ako sme boli za posledné roky zvyknutí. V prvú októbrovú nedeľu nás čakala zamračená obloha, silný vietor a pomerne chladno, len okolo 10°C. No aj napriek tomu sa na štarte 96. ročníka Medzinárodného maratónu mieru postavilo vyše 14 500 bežcov.

Na štarte nechýbalo ani 24 zástupcov našej firmy (čo predstavuje 20% z celkového počtu zamestnancov) a reprezentovali Telegrafiu v kategórii maratón, polmaratón, štafeta a Minimaratón a užívali si tradične dobrú náladu, podali obdivuhodné výkony. A tí čo nebežali, povzbudzovali kolegov.

Náš ERP tím tentokrát vymenil informačný systém za tenisky a po roku si zopakovali štafetu. A aké pocity a dojmy na nich zanechal tohtoročný maratón?

maraton

Patrik Astaloš
Z rána bolo dosť chladno, ale aj napriek tomu sa mi bežalo veľmi dobre. Ľudia boli úžasní a spravili perfektnú atmosféru. Dúfam, že o rok si štafetu znova zopakujeme a zlepšíme náš výsledný čas.

Peter Gorej
Aj napriek horšiemu počasiu a už tradičným zdravotným problémom sme sa tento rok opäť zlepšili. Ďalší ročník to bude ešte lepšie.

Maroš Gonda
Bol to môj prvý ročník MMM, predtým som sa nezúčastnil ani ako divák. Celá atmosféra dňa bola pre mňa teda niečo úplne nové. Bol som milo prekvapený ako touto udalosťou žije celé mesto.

Daniel Kunc
Tento rok som sa MMM zúčastnil vôbec po prvý krát v živote. Na poslednom 9 km úseku štafety to nebolo nič moc kvôli celkom silnému protivetru, ktorý fúkal asi 80% z trasy, ale dalo sa to zvládnuť. Tak dúfam, že na budúci rok to dáme pod 3 hodiny a 30 minút ako sme sa po zabehnutí času 4 hodiny 14 minút dohodli 🙂

Zúčastniť sa košického maratónu na trati ako bežec, alebo ako fanúšik v jej blízkosti je viac ako len nezabudnuteľný zážitok. Navštívte naše krásne Košice a zúčastnite sa aj vy najstaršieho maratónu v Európe.

„Vyskúšaj raz, zamiluj si navždy“


malachovská 2016 2

Článok napísala

Miroslava Malachovská

Miroslava je marketingový manažér. Pracuje v spoločnosti Telegrafia už viac ako dvanásť rokov. Začala ako asistentka obchodného oddelenia a neskôr pracovala ako koordinátor vzdelávacieho centra. Od svojho návratu z materskej dovolenky pracuje pre marketingové oddelenie. Skúsenosti a poznatky, ktoré získala, jej dávajú pevnú základňu pre náročnú a tvorivú prácu, ktorú teraz robí pre marketingové oddelenie. Miluje beh a udržuje sa fit pravidelným tréningom a prípravou na polmaratónové súťaže.

 

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie