Mesiac otvorených dverí

Mesiac otvorených dverí

Kedy? November 2016 Kde? Telegrafia a.s. Lomená 1, Košice V dnešnej dobe sa s informačnými systémami stretáva v práci takmer každý. Nie je to už veľká neznáma, ako tomu bolo donedávna. Už si ani nevieme predstaviť prácu bez výpočtovej techniky, počítačov, notebookov, tabletov alebo smartfónov, a ešte aj možnosť využívať všetky tieto „vecičky“ pri práci.

Kedy? November 2016

Kde? Telegrafia a.s. Lomená 1, Košice

V dnešnej dobe sa s informačnými systémami stretáva v práci takmer každý. Nie je to už veľká neznáma, ako tomu bolo donedávna. Už si ani nevieme predstaviť prácu bez výpočtovej techniky, počítačov, notebookov, tabletov alebo smartfónov, a ešte aj možnosť využívať všetky tieto „vecičky“ pri práci. Pokiaľ si vyberiete správny informačný systém, vaša práca môže byť rýchlejšie a efektívnejšie a to aj bez väčšej námahy.

 

  • Ale ako vybrať ten správny?
  • Kedy je najlepší čas na nový IS?
  • Kto nám s tým pomôže?
  • Ako dlho bude trvať nasadenie nového systému?
  • Čo s pôvodnými údajmi v našom informačnom systéme? Nestratíme ich?

 

Aj vás zaujímajú odpovede naša tieto otázky? Máme pre vás riešenie: Mesiac otvorených dverí. Počas celého Novembra máte možnosť prísť na exkurziu priamo do Telegrafie, kde Vám ukážeme prácu s MS Dynamics NAV v reálnych podmienkach vo výrobnom procese aj pri poskytovaní služieb. Dozviete sa množstvo zaujímavých informácií, uvidíte využitie MS Dynamics NAV v reálnych podmienkach v spoločnosti, kde je tento informačný systém priamo nasadený v ostrej prevádzke a budete mať možnosť opýtať sa na čokoľvek o informačných systémoch, čo vás zaujíma a doteraz ste nenašli na to odpoveď.

 
Príďte sa k nám pozrieť na prácu s Dynamics NAV v reálnych podmienkach

Pri neformálnych rozhovoroch s členmi nášho ERP tímu a ďalšími zainteresovanými zamestnancami získate nové poznatky a odpovede na svoje otázky a znížite svoju neistotu pri výbere toho správneho informačného systému. Miesto obyčajného pozerania prezentácie, naživo uvidíte funkčnosť MS Dynamics NAV v ostrej prevádzke.

Využite túto jedinečnú šancu už teraz, dohodnite si termín návštevy, ktorý vám vyhovuje e-mailom kkleinova@telegrafia.sk

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie