Junáles 2021 – Telegrafia na pláži

Junáles 2021 – Telegrafia na pláži

Nastal ten čas. Pracujúc, pri pohľade z okna vidíme ako sa horizont vlní. Tropické teploty sú v číslach červených ako naša pokožka, keď na tom slnku ostaneme viac ako je zdravé. No aj my sme len ľudia a keď vidíme slnko, chceme sa osviežiť, vidíme kolektív, chceme sa zabávať. Preto  ako každý rok, aj tentokrát

Nastal ten čas. Pracujúc, pri pohľade z okna vidíme ako sa horizont vlní. Tropické teploty sú v číslach červených ako naša pokožka, keď na tom slnku ostaneme viac ako je zdravé. No aj my sme len ľudia a keď vidíme slnko, chceme sa osviežiť, vidíme kolektív, chceme sa zabávať. Preto  ako každý rok, aj tentokrát sme sa v jeden krásny deň odtrhli od pracovných či domácich povinností a užili si tradičný Junáles.

Dva dni pred letným slnovratom prišiel čas, kedy leto vítala Telegrafia. 19. júna sme sa prišli zabaviť a utužiť naše kamarátske vzťahy na pláž, nie tak úplne ako v Miami, avšak v košickom podniku Beach klub.

Telegrafia_volejbal

Spoločne s priateľmi, deťmi a rodinami sme chytali bronz a aj napriek absencii mora a slaného vzduchu sme si užívali ‚prímorské‘ posedenie pod slnečníkmi a dary gastronómie. Pitný režim sme dodržiavali a tekutiny dopĺňali z orosených pohárov. Viac ako slnečné lúče nás hriala celková atmosféra tejto akcie.  Zistili sme, že deti rastú rýchlejšie počas karantény. A dokonca sa aj rýchlejšie rodia. Od našej predošlej firemnej akcie sme iba párkrát klipli očami a z minút sa stali mesiace. Pri priateľských debatách čas uteká rovnako rýchlo. Našťastie sme ho mali možnosť naplno využiť vďaka naplánovaným aktivitám či atrakciám. Plážovým ihriskom sa pretekali zrnká piesku poháňané výkonom našich kolegov – volejbalových hráčov. Detské ihrisko prinášalo úsmevy našim najmenším a bezstarostnosť tým väčším. Virtuálna realita, mindball a racing simulátor otestovali odolnosť našich zmyslov v extrémnych horúčavách.

Telegrafia_Junales
Telegrafia_party

Čo ešte dodať …

Srdečná vďaka všetkým, ktorí to pre nás zorganizovali a rovnako tým, ktorí nás v tento deň obdarili svojou prítomnosťou. Lebo práve vaša spoločnosť zabezpečila, že sme mohli stráviť tak skvelý deň. Ďakujeme.

Telegrafia

Článok napísal

Róbert Jakab

Róbert je ako pohyblivá fotografia – pretože je video. Zachytáva 60 snímkov za sekundu, takže keď sa niečo udeje, on to zaznamená. Pracuje na menších videách aby raz natočil večerný film… a potom jeho pokračovanie. Telegrafia 2: Opičia sila

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie