Dynamics 365 Business Central

Dynamics 365 Business Central

Microsoft Dynamics 365 Business Central je moderné komplexné riešenie na správu podnikov, ľahko sa používa a prispôsobuje. Pomáha firme spájať svoje finančné prostriedky, predaj, služby a operácie na zefektívnenie obchodných procesov, zlepšenie interakcií so zákazníkmi a lepšie rozhodovanie. Dynamics 365 Business Central prináša plnú silu Dynamics NAV do cloudu. Nová generácia produktu Dynamics NAV -

Microsoft Dynamics 365 Business Central je moderné komplexné riešenie na správu podnikov, ľahko sa používa a prispôsobuje. Pomáha firme spájať svoje finančné prostriedky, predaj, služby a operácie na zefektívnenie obchodných procesov, zlepšenie interakcií so zákazníkmi a lepšie rozhodovanie. Dynamics 365 Business Central prináša plnú silu Dynamics NAV do cloudu.

Nová generácia produktu Dynamics NAV – dostupná od 1. 4. 2019

Dynamics 365 Business Central je služba cloud-first. Svojim zákazníkom poskytuje súbor riešení pre podnikovú produktivitu. Kľúčové oblasti riešenia zahŕňajú:

  • Finančné riadenie
  • Správa predaja a služieb
  • Projektový manažment
  • Riadenie dodávateľského reťazca
  • Operatívny manažment
  • Reporting a Analytics

Moderné riešenie pre váš podnik

Dynamics 365 Business Central môže byť použitý v iOS a Android so špeciálnou aplikáciou. K dispozícii je desktop verzia, tablet a smartphone verzia, ktoré dávajú používateľovi možnosť využiť službu Business Central bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.

K dispozícii na všetkých zariadeniach

Mimoriadne flexibilné riešenie ľahko prispôsobiteľné potrebám geografických, priemyselných a individuálnych zákazníkov.

Získajte výhody voči svojim konkurentom rýchlejšie a jednoduchšie.

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie