Stanovisko k situácií spôsobenej šírením ochorenia COVID-19

Stanovisko k situácií spôsobenej šírením ochorenia COVID-19

Vážení zákazníci a obchodní partneri, Spoločne čelíme skutočne mimoriadnej situácii súvisiacej so šírením COVID-19. Celosvetová pandémia ovplyvňuje nás všetkých: naše rodiny, našu prácu aj náš spôsob života. Chceme vás ubezpečiť, že aj v ére COVID-19 je spoločnosť Telegrafia vašim spoľahlivým partnerom. Vďaka rýchlym a razantným opatreniam, ktoré prijala naša vláda, má Slovensko 3. najnižší počet

Vážení zákazníci a obchodní partneri,

Spoločne čelíme skutočne mimoriadnej situácii súvisiacej so šírením COVID-19. Celosvetová pandémia ovplyvňuje nás všetkých: naše rodiny, našu prácu aj náš spôsob života.

Chceme vás ubezpečiť, že aj v ére COVID-19 je spoločnosť Telegrafia vašim spoľahlivým partnerom.

Vďaka rýchlym a razantným opatreniam, ktoré prijala naša vláda, má Slovensko 3. najnižší počet chorých na milión obyvateľov v rámci Európy (stav k 16.4.2020) a patrí medzi krajiny s najnižším počtom úmrtí na 1 milión obyvateľov.

Spoločnosť Telegrafia si plne uvedomuje, že zdravie zamestnancov a ich rodín, je momentálne najvyššou prioritou a preto prijala nevyhnutné opatrenia na ochranu zdravia svojich zamestnancov. Tieto opatrenia sú účinné a vďaka nim naša spoločnosť aj napriek súčasnej situácii pracuje v plnom režime a vyvíjame maximálne úsilie na zabezpečenie včasných a kvalitných dodávok produktov našim zákazníkom. Obchodné oddelenie spolupracuje a podporuje našich zákazníkov a partnerov a je neustále k dispozícii prostredníctvom elektronickej komunikácie.

Naším cieľom je pomôcť vám udržať vaše projekty v chode.

V súčasnej dobe, kedy prichádzame o mnohé istoty, vás chceme ubezpečiť, že Telegrafia je stabilný partner, o ktorého sa môžete oprieť aj v tejto ťažkej dobe.

Sme v tom spolu a iba spolu zvíťazíme.

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc s Vašimi obchodnými projektami, neváhajte a kontaktujte nás.

Ďakujeme za dôveru a partnerstvo.

Peter Marčák
Generálny riaditeľ

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie