Rýchly prehľad o Office 365

Rýchly prehľad o Office 365

All-in-one balík Office 365 (teraz premenovaný na Microsoft 365) je univerzálny all-in-one termín pre predplatné spoločnosti Microsoft, ktoré svojim používateľom ponúka balík produktívneho softvéru a služieb. Výmenou za napr. ročný poplatok získajú predplatitelia prístup ku všetkým štandardným aplikáciám spoločnosti Microsoft – vrátane Wordu, PowerPointu, Excelu, OneNotu a Outlooku – ako aj cloudovému úložisku (1 TB

All-in-one balík

Office 365 (teraz premenovaný na Microsoft 365) je univerzálny all-in-one termín pre predplatné spoločnosti Microsoft, ktoré svojim používateľom ponúka balík produktívneho softvéru a služieb. Výmenou za napr. ročný poplatok získajú predplatitelia prístup ku všetkým štandardným aplikáciám spoločnosti Microsoft – vrátane Wordu, PowerPointu, Excelu, OneNotu a Outlooku – ako aj cloudovému úložisku (1 TB na One Drive) a ďalším službám určeným na zvýšenie produktivity na pracovisku. 

V balíku Office 365 sa schováva veľké množstvo užitočných a výkonných nástrojov, ktoré môžu pomôcť malým aj veľkým firmám zvýšiť ich celkovú produktivitu a schopnosť spolupracovať. Pre firmy je však často ťažké pochopiť všetky ponuky a výhody dostupné v rámci nástrojov balíka Microsoft Office. Prečo teda ísť do Office 365? 

Výhody balíka Microsoft 365 ako motivácia na začiatok

Jednou z najväčších výhod Microsoft Office 365 (najmä pre podniky) je jeho cloudový charakter. Znamená to, že aplikácie a úložisko, ktoré používate v rámci svojho balíka, sú hosťované spoločnosťou Microsoft, takže ušetríte náklady na IT a zároveň využijete platformu a zabezpečenie podnikovej úrovne spoločnosti Microsoft. Práve to sú výhody, ktoré firmám všetkých veľkostí umožňujú škálovať a znižovať náklady a zložitosť IT. 

Cloudová forma Microsoft Office 365 predstavuje množstvo prospešných dôsledkov pre vaše podnikanie. Tak napríklad sa už nemusíte obávať zlyhaní alebo chýb, ako keby ste používali lokálne nie cloudové riešenie. Keďže všetky vaše údaje sú v cloude, spoločnosť Microsoft preberá plnú zodpovednosť za podporu, údržbu a zálohovanie. Vaše dáta navyše zostávajú v bezpečí a napriek tomu k nim budete mať neustály prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek iba pomocou internetového pripojenia. Okrem toho budete neustále disponovať najnovšou verziou celého softvérového obsahu balíka – na rozdiel od modelu Microsoft Office 2021 a pod. 

Začínate podnikať? Microsoft Office 365 je užitočný najmä pre malé a stredné podniky, pretože ponúka všetky nástroje produktivity za mesačné či ročné náklady, ktoré možno kedykoľvek zrušiť, namiesto toho, aby ste museli vopred riskovať investíciu do riešenia. Viete teda presne do čoho idete. A čo viac, váš plán predplatného sa môže rozšíriť spolu s vaším podnikaním, keď vaša firma rastie a potrebujete viac používateľských licencií a úložiska. 

Stručne povedané, s nástrojmi na spoluprácu Microsoft Office 365 môžete ušetriť čas a peniaze, ako aj zvýšiť produktivitu a ziskovosť – a to všetko s investíciou, ktorú si môžete dovoliť. 

ERP tím Telegrafia ako sprievodca naprieč Office 365

Široké spektrum ponuky Office 365 nie je efektívne rozobrať v jedinom článku. V nasledujúcich príspevkoch si teda opíšeme konkrétne aspekty a súčasti Office 365 a rovnako sa pozrieme na ich výhody a využitie. Ak by ste chceli vedieť viac už teraz, stále máte možnosť kontaktovať náš ERP tím. 


Článok napísal

Róbert Jakab

Róbert je ako pohyblivá fotografia – pretože je video. Zachytáva 60 snímkov za sekundu, takže keď sa niečo udeje, on to zaznamená. Pracuje na menších videách aby raz natočil večerný film… a potom jeho pokračovanie. Telegrafia 2: Opičia sila

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie