Efektívne, jednoducho a s úsporou nákladov

Efektívne, jednoducho  a s úsporou nákladov

S rastom podniku sa aj procesy v podniku stávajú zložitejšími. Zvyšujú sa nároky na čas a zdroje a zákazníci očakávajú stále viac. Riešenie väčších požiadaviek však nemusí znamenať väčší rozpočet. S podnikovým riešením Microsoft Dynamics NAV a cloudovým prostredním Microsoft Azure môžete získať kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami a peňažným tokom, zefektívniť procesy a udržať

S rastom podniku sa aj procesy v podniku stávajú zložitejšími. Zvyšujú sa nároky na čas a zdroje a zákazníci očakávajú stále viac. Riešenie väčších požiadaviek však nemusí znamenať väčší rozpočet.

S podnikovým riešením Microsoft Dynamics NAV a cloudovým prostredním Microsoft Azure môžete získať kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami a peňažným tokom, zefektívniť procesy a udržať kontakty so zákazníkmi.

Pracujte efektívne

Cloud otvára nové a efektívne spôsoby práce, vrátane schopnosti zostať produktívnejší odkiaľkoľvek a prístup k údajom a informáciám, ktoré zlepšujú interakcie so zákazníkmi. Vďaka systému riadenia podnikania môžu procesy ako je fakturácia automatizovať, aby váš tím oslobodil a sústredil na hlavný predmet Vašej činnosti.

Znížte počiatočné a prevádzkové náklady

Namiesto toho, aby ste strávili kopu času pri serveroch, inštaláciou softvéru a službách, cloud ponúka model, ktorý vám umožňuje plynulé rozširovanie. Microsoft Dynamics a Microsoft Azure ponúkajú veľké možnosti – plus spoľahlivý výkon, bezpečnosť, nízku úroveň údržby, zníženie nákladov na elektrickú energiu, klimatizáciu a podobne. Vytvorte si vlastnú serverovňu mimo firmy, priebežne to sledujete cez portál a za využité služby cloudového prostredia jednoducho mesačne zaplatíte faktúru.

Taktiež, aktivácia licencií za informačný systém Microsoft Dynamics NAV vo forme mesačných poplatkov mení investičné náklady na prevádzkové. A využívate výhody informačného systému, ktorý používajú stotisíce firiem vo svete.

Riešenie Microsoft Dynamics NAV založené na cloud-e pre malé a stredné podniky vám môže poskytnúť dôveru a podporiť vaše rastové ambície. S flexibilnou škálovateľnou technológiou, ktorá zjednodušuje vaše operačné procesy a pomáha pracovať efektívnejšie. Máte to, čo potrebujete, aby ste získali väčší vplyv na zdroje, ktoré už máte.

Získajte viac informácií o riešeniach spoločnosti Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Azure pre vašu firmu. Kontaktujte nás a dozviete sa viac.

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie