Práca vo vlastnom používateľskom prostredí

Práca vo vlastnom používateľskom prostredí

Každá firma má rôzny počet zamestnancov v závislosti od jej veľkosti. Avšak či to je malá, stredná alebo veľká firma, určite má zamestnancov, ktorí pracujú v istej procesnej oblasti. Základným pilierom je riaditeľ spoločnosti, ktorý chce mať chod celej firmy „pod palcom“ a jeho pravá ruka, schopný ekonóm, ktorý sleduje všetky procesy z hľadiska financií.

Každá firma má rôzny počet zamestnancov v závislosti od jej veľkosti. Avšak či to je malá, stredná alebo veľká firma, určite má zamestnancov, ktorí pracujú v istej procesnej oblasti. Základným pilierom je riaditeľ spoločnosti, ktorý chce mať chod celej firmy „pod palcom“ a jeho pravá ruka, schopný ekonóm, ktorý sleduje všetky procesy z hľadiska financií. Medzi dôležité súčasti firmy patria určite aj obchodníci, nákupcovia, skladníci a podľa oblasti zamerania to môžu byť aj napríklad konštruktéri, projektanti, technológovia, plánovači a pod. Všetci títo zamestnanci majú okrem spoločného zamestnávateľa aj spoločný ERP systém, v ktorom vykonávajú svoju dennú prácu.

Každý používateľ ERP systému chce mať čo najjednoduchšie prostredie, v ktorom pracuje. Určite nikoho z vás nepoteší zdĺhavé preklikávanie sa ku konkrétnej časti, zoznamu, tlačovej zostave či funkcii v rámci systému, s ktorým pracujete.

ERP systém Microsoft Dynamics NAV používa tzv. používateľské profily. Tieto profily sa vytvárajú počas implementácie systému, kde po podrobnej analýze procesov a práce jednotlivých používateľov sú nakonfigurované práve podľa oblasti, v ktorej daný používateľ pracuje. Slúžia k zjednodušeniu používateľského prostredia, vďaka čomu si okamžite po prihlásení nájdete všetky potrebné informácie.

Microsoft Dynamics NAV je užívateľsky prispôsobiteľný systém, nakoľko aj sám používateľ si môže upravovať svoje používateľské prostredia podľa svojich predstáv. Na základe každodennej práce si môžete prispôsobiť jednotlivé časti systému, čím zvýšite efektivitu svojej práce alebo práce vašich zamestnancov.

Telegrafia a.s.
ADMINISTRATOR
Kto sme

Viac na preskúmanie